OBLASTNÍ PŘEBORY SEVEROMORAVSKÉ OBLASTI - 5 TITULŮ, 5 x STŘÍBRO, 3 x BRONZ

PETRA KUČEROVÁ - 2017
MARTIN TREFNÝ, MARTIN ŠIMEČEK 2017
IMG_20170515_151448-me.jpg
FILIP VACULA - 2017

 

MLADÍ TENISTÉ TK PRECHEZA PŘEROV ÚSPĚŠNÍ NA OBLASTNÍCH PŘEBORECH SEVEROMORAVSKÉ OBLASTI

 

O víkendu proběhly oblastní přebory Severomoravské oblasti mladšího žactva a dorostu.

 

Tenisový klub TK PRECHEZA PŘEROV byl velmi úspěšný, může se pyšnit 5 tituly, 5 stříbrnými příčkami a třemi bronzy.

 

 

 

O víkendu 12.-15.5.2017 proběhl v Ostravě oblastní přebor Severomoravské oblasti dorostenců. Do finále se probojovali dva přerovští zástupci Martin Šimeček (TK PRECHEZA PŘEROV) a Martin Trefný(TK PRECHEZA PŘEROV). Úspěšnější byl nakonec Martin Trefný, který svého tréninkového kamaráda porazil 7:5 a 6:2. Mezi posledních osm hráčů se probojovali další dva přerovští zástupci Dominik Podsednik (TK PRECHEZA PŘEROV) a Jan Lenoch.

 

V soutěži čtyřhry byl nejůspěšnější Martin Šimeček (TK PRECHEZA PŘEROV), který spolu s tréninkovým partnerem Janem Jermářem tuto soutěž zcela ovládli a přivezli do Přerova titul oblastního přeborníka. Bronz pak ještě vybojoval pár Petr Pozdenkov (TK PRECHEZA PŘEROV) a Ondřej Horák (SK LAMA)

 

Dorostenky si své oblastní přebory odehrály také v Ostravě. Nejůspěšnější z přerovských byla Petra Kučerová (TK PRECHEZA PŘEROV), která se probojovala až do finále, ve kterém podlehla Kubáňové z Ostravy 2:6 a 3:6. Do čtvrfinále se dále probojovali Barbora Koláčková (TK PRECHEZA PŘEROV) a Rozálie Dohnalová (TK PRECHEZA PŘEROV).

 

Ve čtyřhře se do finále probojovali dvě přerovské zástupkyně, titul oblastní přebornice si odvezla Rozálie Dohnalová (TK PRECHEZA PŘEROV) spolu s Karolínou Kubáňovou z Orlové. Stříbro Viktorie Wojciková (TK PRECHEZA PŘEROV) spolu se Zuzanou Odlevákovou z Beskydského tenis.klubu a bronz si vybojoval přerovský pár Barbora Koláčková (TK PRECHEZA PŘEROV) a Michaela Kuchařová (TK PRECHEZA PŘEROV).

 

 

 

Mladší žáci své oblastní přebory odehrály v Havířově. V soutěži dvouhry byl absolutně suverénní Filip Vacula (TK PRECHEZA PŘEROV), který celou soutěží prošel bez ztráty setu a po zásluze se stal oblastním přeborníkem Severomoravské oblasti.

 

V soutěži čtyřhry se Filip Vacula (TK PRECHEZA PŘEROV) spolu s Tomášem Kratochvílem z Olomouce probojovali až do finále, ve kterém nakonec podlehli páru David Šimeček (Orlová) a Denis Krakovský (Havířov) 4:6 a 1:6.

 

 

 

Mladší žačky si své oblastní přebory zahrály v Českém Těšíně.

 

 

 

Nejůspěšnější z přerovských byla Amélie Šmejkalová (TK PRECHEZA PŘEROV), která si odvezla ze dvouhry stříbro. Ve čtyřhře ovšem spolu s Nelou Mičolovou prošli celým turnajem absolutně hladce a zcela po právu přivezla Amélie Šmejkalová do Přerova titul oblastní přebornice.