TK PRECHEZA PŘEROV POŘÁDAL CELOSTÁTNÍ TENISOVÝ TURNAJ STARŠÍCH ŽAČEK A DOMÁCÍM SE DAŘILO. ZLATO A BRONZ VE ČTYŘHŘE A STŘÍBRO VE DVOUHŘE.

Natalie Augustinová

V termínu 3.-7.2.2017 proběhl v Přerově celostátní tenisový turnaj starších žaček kategorie B.

Ve dvouhře se nejvíce dařilo Natálii Augustinové ( TK PRECHEZA PŘEROV), která se probojovala až do finále, ve kterém nakonec nestačila na Ohnoutkovou z Brna po velmi vyrovnaném zápase, kdy první sadu vyhrála Ohnoutková 6:4, ve druhém setu Augustinová otočila stav utkání a druhý set vyhrála 6:3, ale ve třetím rozhodujícím setu byla nakonec úspěšnější Ohnoutková. Další z našich Linda Klimovičová ( TK PRECHEZA PŘEROV) se potkala ve druhém kole s finalistkou Natálií Augustinovou ( TK PRECHEZA PŘEROV) a Augustinová zvítězila ve dvou setech 6:2 a 6:4. Další z domácích hráčke Klaudie Huťková se probojovala do druhého kola a Natálie Žárovská nestačila v prvním kole Vancelové ze Zlína.

Ve čtyřhře se nejvíce dařilo naší Lindě Klimovičové (TK RPECHEZA PŘEROV), která do soutěže čtyřhry nastoupila s Patricií Kubíkovou ( TK SPARTA PRAHA) a celým turnajem prošli bez ztráty setu a v soutěži čtyřhry jednoznačně zvítězily. V soutěži čtyřhry se také představila domácí hráčka Natálie Augustinová ( TK PRECHEZA PŘEROV) spolu s Terezou Křenkovou ( Rožnovský tenisový klub) a děvčata vybojovaly bronz.

Děvčatům moc gratulujeme za reprezentaci klubu.