BARBORA KREJČÍKOVÁ SE PROBOJOVALA DO HLAVNÍ SOUTĚŽE WTA TURNAJE ŽEN S DOTACÍ 226 750 DOLARŮ V NĚMECKÉM NÜRNBERGERGU

Barbora Krejčíková

V termínu 12.-21.5.2016 se odehrál v německém městě Nürnberg prestižní tenisový turnaj žen WTA . Hráčka TK PRECHEZA PŘEROV Barbora Krejčíková ( aktuálně 192.hráčka na žebříčku WTA) prošla vítězně dvěma kolama kvalifikace. V prvním kole porazila německou Anna Zaja ( 386.místo na žebříčku WTA) ve dvou setech 6:2 a 7:6. Ve druhém kole se potkala s čínskou tenistkou JIA-JING LU ( 208. hráčka na žebříčku WTA) a zvítězila ve třech setech 4:6, 7:5 a 6:2.

Vítězstvím v kvalifikaci se probojovala do hlavní soutěže, kde si v prvním kole nalosovala holandskou tenistku Kiki Bertens ( aktuálně 89. hráčka světa) a po třísetové bitvě nakonec Barbora neuspěla a zápas skončil výsledkem 2:6, 6:2 a 3:6.