VÝSLEDKY ÚNOR

Valerie Huťková, N.Linhartová

 

Přerovská děvčata zářily na Mistrovství ČR mladších žákyň.
V termínu 2.-5.2.2019 proběhlo Mistrovství ČR mladších žákyň. Marie Slaměníková vybojovala titul Mistryně republiky ve dvouhře, když ve finále porazila pražskou Kovačkovou 6:1, 6:4. Valerie Huťková přivezla do Přerova dvě bronzové medaile, jednu ze dvouhry a jednu ze čtyřhry.

 

 

 

ADAM STEJSKAL STŘÍBRO VE FRÝDLANTU

 

V termínu 15.-19.2.2019 proběhl ve Frýdlantu celostátní turnaj mladších žáků kategorie B. Adam Stejskal vybojoval stříbro ve čtyřhře.

 

 

 

VALERIE HUŤKOVÁ STŘÍBRNÁ V PRAZE

 

V termínu 18.-22.1.2019 proběhl v Praze celostátní turnaj mladších žákyň kategorie A. Valerie Huťková vybojovala stříbro ve dvouhře a stříbro ve čtyřhře.

 

Marie Slaměníková zvítězila ve čtyřhře.

 

 

 

ADÉLA GALNOROVÁ STŘÍBRNÁ A BRONZOVÁ V OPAVĚ

 

V termínu 19.-22.1.2019 proběhl v Opavě celostátní turnaj mladších žákyň kategorie C. Adéla Galnorová vybojovala bronz ve dvouhře a stříbro ve čtyřhře.

 

Z Rožnova přidala stříbro ze čtyřhry, turnaj proběhl 2.-4.2.2019.

 

 

 

LUCIE SLAMĚNÍKOVÁ BRONZOVÁ V PŘEROVĚ

 

V termínu 26.-28.1.2019 jsme pořádali celostátní tunaj mladších žákyň kategorie C. Lucie Slaměníková vybojovala bronz ve čtyřhře. O týden později v termínu 2.-4.2.2019 Lucie Slaměníková vybojovala bronz ve dvouhře v Rožnově.

 

 

 

NINA MINAROVIČOVÁ STŘÍBRNÁ V OPAVĚ

 

V termínu 9.-12.2.2019 proběhl celostátní turnaj mladších žákyň kategorie C v Opavě. Nina Minarovičová do Přerově přivezla titul ze čtyřhry.

 

 

 

OBLASTNÍ PŘEBOR STARŠÍHO ŽACTVA SEVEROMORAVSKÉ OBLASTI

 

Oblastní přebor proběhl v termínu 26.-28.1.2019 ve Valašském Meziříčí. Ve dvouhře se nejvíce dařilo Dominiku Kubátkovi, který ve dvouhře vybojoval stříbro, bronz přivezl do Přerova Libor Kondler. Ve čtyhře vybojovali titul Zdeněk Korec a Dominik Kubátko.

 

 

 

FILIP VACULA ZVÍTĚZIL NA BÉČKU V HAVÍŘOVĚ

 

V termínu 1.-4.2.2019 proběhl v Havířově celostátní turnaj starších žáků kategorie B.

 

Filip Vacula ovládl jak soutěž dvouhry, tak i soutěž čtyřhry.

 

 

 

ANNA BŘEZÍKOVÁ BRONZOVÁ V BRNĚ

 

V termínu 19.-21.1.2019 proběhl celostátní turnaj starších žákyň kategorie C. Anička Březíková přivezla do Přerova bronz ze čtyřhry.

 

 

 

Karolína Heiderová oblastní přebornicí Severomoravské oblasti starších žákyň

 

V termínu 25.-28.1.2019 proběhl halový oblastní přebor Severomoravské oblasti starších žákyň. Karolína Heiderová si připsala titul krajské přebornice ve dvouhře, když ve finále porazila ostravskou Veroniku Novákovou. K titulu přidala ještě stříbro ze čtyřhry.

 

 

 

V TERMÍNU 1.-5.2.2019 JSME POŘÁDALI CELOSTÁTNÍ TURNAJ STARŠÍCH ŽÁKYŇ KATEGORIE B.

 

Nejvíce se dařilo Karolíně Heiderové, která vybojovala bronz ve čtyřhře. Ve dvouhře se Karolína Heiderová a Gabriela Škrabalová probojovaly do čvrtfinále.

 

 

 

VIKTORIE KUDĚLKOVÁ ZLATO V OLOMOUCI

 

V termínu 16.-18.2.2019 proběhl celostátní turnaj starších žákyň kategorie C. Viktorie Kudělková společně s Kulíškovou z Otrokovic vybojovaly titul ve čtyřhře.

 

 

 

VÁCLAV HRUBÝ ZLATÝ VE VYSOKÉM MÝTĚ A VE STUDÉNCE

 

V termínu 19.-21.1.2019 proběhl celostátní turnaj mladších žáků kategorie C ve Vysokém Mýtě, Václav Hrubý přivezl do Přerova titul ze dvouhry, o týden později přidal titul ze dvouhry i ze čtyřhry ve Studénce.

 

 

 

ADAM HORÁK STŘÍBRNÝ V BOHNICÍCH

 

V termínu 26.-28.1.2019 proběhl celostátní turnaj mladších žáků kategorie C, Adam Horák přivezl do Přerova dvě stříbra, jedno ze dvouhry a jedno ze čtyřhry.

 

 

 

ZUZANA MACHAČOVÁ ZLATÁ A BRONZOVÁ V BRNĚ

 

V termínu 9.-11.2.2019 proběhl celostátní turnaj mladších žákyň kategorie C, Zuzana Machačová si zajistila bronzovou medaily, když v semifinále prohrála s Annou Dvořáčkovou, ale ve čtyřhře společně s Dvořáčkovou zvítězily.

 

 

 

MATĚJ POSPÍŠIL ZLATÝ V BRNĚ

 

V termínu 12.-14.1.2019 proběhl celostátní turnaj starších žáků kategorie C. Matěj Pospíšil vybojoval první místo ve dvouhře, když ve finále porazil Groise z Brna.

 

 

 

TEREZA KRUTILOVÁ BRONZOVÁ VE STUDÉNCE

 

V termínu 16.-18.2.2019 proběhl ve Studénce celostátní turnaj starších žákyň kategorie C. Terezka Krutilová vybojovala bronz ve dvouhře a také bronz ve čtyřhře.

 

 

 

KLAUDIE HUŤKOVÁ BRONZOVÁ VE STUDÉNCE

 

V termínu 19.-21.1.2019 proběhl celostátní turnaj dorostenek kateg.C. Klaudie Huťková spolu s Annou Jelínkovou vybojovaly bronz ve čtyřhře.

 

 

 

NATÁLIE ŽÁROVSKÁ A DAGMAR JUSKOVÁ ZLATO V OLOMOUCI A BRONZ VE ZLÍNĚ

 

V termínu 26.-28.1.2019 proběhl celostátní turnaj dorostenek kateg.C. Žárovská a Jusková zvítězily v soutěži čtyřhry. O týden později ve Zlíně Dagmar Jusková přidala třetí příčku ve čtyřhře.

 

 

 

MARTIN FROMEL ZLATO V OLOMOUCI

 

V termínu 26.-28.1.2019 proběhl celostátní turnaj dorostenců kateg.C v Olomouci. Martin Fromel společně s Jakubem Černým vybojovali 1.místo ve čtyřhře.

 

O týden později v Brně vybojoval Martin Fromel druhé místo ve čtyřhře.

 

 

 

V TERMÍNU 8.-11.2.2019 JSME POŘÁDALI SEVEROMORAVSKÝ HALOVÝ OBLASTNÍ PŘEBOR DOROSTENCŮ

 

Z našich se nejvíce dařilo Jakubovi Jančíkovi, který vybojoval druhé místo ve dvouhře a třetí místo ve čtyřhře. Martin Machala ve dvouhře vybojoval bronz a ze čtyřhry přidal druhý bronz.

 

 

 

PETR POZDENKOV STŘÍBRO V UHERSKÉM HRADIŠTI

 

V termínu 16.-19.2..2019 proběhl celostátní turnaj dorostenců kateg.B. Ve dvouhře se Petr Pozdenkov probojoval až do finále, ve kterém podlehl prostějosvskému Vaculíkovi 3:6 a 4:6.

 

 

 

SIMONA BUDINOVÁ BRONZOVÁ V ROŽNOVĚ

 

V termínu 26.-28.1.2019 proběhl celostátní turnaj dorostenek kateg.C v Rožnově pod Radhoštěm.Simona Budinová vybojovala bronz ve čtyřhře.

 

 

 

HANA PEKTOROVÁ DVĚ STŘÍBRA V TŘEBÍČI

 

V termínu 19.-22.1.2019 proběhl celostátní turnaj žen kateg.B. Hanka Pektorová se ve dvouhře probojovala až do finále, ve kterém podlehla prostějovské Šumové 6:4, 4:6, 1:6. Ze čtyřhry přidala druhé místo.