Czech tennis academy (cs)

Ubytování

Ubytování účastníků tenisové akademie je možné zajistit:

  • ve studiích
  • v hotelu Jana a v hotelu FIT

publikováno v kategorii

Město Přerov

Město přerov na mapě ČRMěsto Přerov leží na významné železniční křižovatce Praha – Košice.

Má necelých 50 000 obyvatel a nachází se zde několik historických památek,relaxačních zařízení, útulné restaurace a kavárny, které přímo vybízejí k večernímu posezení.

Více informací o městě najdete na oficiálním webu Přerova.

publikováno v kategorii

Programy

Nabízíme kompletní program výuky tenisu i profesionálního tréninku pro všechny kategorie (ATP, WTA, Junioři, Mladší a Starší žáci). Všechny programy a tréninkové plány jsou přizpůsobeny potřebám konkrétního hráče a sestaveny po konzultaci s našimi trenéry.
Hráči, kteří se účastní přípravy v naší akademii, pracují v malých týmech (2- 4 hráči) pod vedením jednoho zkušeného tenisového trenéra. Na přípravě hráčů se podílí také další specialisté (kondiční trenéři, maséři, atd….).

publikováno v kategorii

Areál

Areál TK Přerov je jeden z největších v České republice.  

Při jejich obnově TK Precolor Přerov úzce spolupracoval s kroměřížskou firmou EKKL (www.EKKL.cz).

publikováno v kategorii

CZECH TENNIS ACADEMY

Tenisová akademie je organizována pro mladé tenisové talenty, kteří zde získávají dovednosti a schopnosti, které by je měli dovést až k dráze profesionálního tenisty. Tenisová akademie (TA) je založena na dlouhodobějším pobytu hráčů a hráček od 1 týdne do 1 roku. Celý trénink je rozdělen na dvě období – letní a zimní.

publikováno v kategorii

Historie

TK Precolor Přerov od minulosti po současnost:

Tenisový klub Přerov má dlouholetou tradici. Již v roce 1899 vznikla v Přerově první tenisová společnost. V letech 1924 - 1930 bylo družstvo, hrající pod názvem SK Přerov, nejsilnějším družstvem na Moravě. K vynikajícím jednotlivcům té doby patřili především Ferenc Maršálek, pozdější daviscupový reprezentant ČSR a mistryně ČSR Deutschová.

publikováno v kategorii
Syndikovat obsah