DOROSTENCI TK PRECHEZA PŘEROV ZCELA OVLÁDLI KRAJSKÝ PŘEBOR V TENISE.

Lenoch_3.místo
Lenoch Šlachta 3.místo debl

 

MARTIN ŠIMEČEK A MICHAL LUŠOVSKÝ FINALISTI VE DVOUHŘE.

 

V termínu 13.-16.2.2016 se odehrál krajský přebor v tenise dorostenců ve Valašském Meziříčí. V soutěži se představilo hned 11 přerovských tenistů. O titul krajského přeborníka si zahráli přerovští reprezentanti Martin Šimeček a Michal Lušovský. Nakonec ze souboje lépe vyšel Martin Šimeček, který zvítězil výsledkem 6:3 a 7:5.

 

Bronz si odvezl další přerovský tenista Jan Lenoch,který ve čvrtfinále porazil druhého nasazeného Filipa Mališe 4:6, 6:3 a 6:3 a v boji o postup do finále podlehl tréninkovému kamarádovi Martinu Šimečkovi 4:6 a 1:6.Další z přerovských hráčů Jakub Pavlištík se probojoval do druhého kola, Roman Filo se probojoval do čvrtfinále, ve kterém podlehl Lušovskému, Jan Kondler se probojoval do druhého kola, Petr Pozdenkov se také probojoval do druhého kola, Vojtech Navrátil a Matěj Vodák na sebe narazili v prvním kole, úspěšnější byl Navrátil. Jakub Jančík se probojoval do osmifinále. Ondřej Pajor pak do druhého kola.

 

Ve čtyřhře O titul krajského přeborníka to byl opět přerovský souboj. Nakonec si titul odvezli Martin Šimeček a Michal Lušovský, stříbro pak přerovský Roman Filo spolu s ostravským Filipem Mališem. Bronz si vybojoval další přerovský Jan Lenoch společně se Šlachtou.

 

 

 

Děvčata odehrály svůj krajský přebor v termínu 13.-15.2.2016 v Havířově. Nejvíce se dařilo Petře Kučerové, která přivezla bronz z dvouhry. Další z přerovských dorostenek Kateřina Látalová se probojovala do osmifinále, Barbora Koláčková a Michaela Kuchařová nepostoupily z prvního kola.

 

Ve čtyřhře se děvčatům dařilo lépe, Petra Kučerová přivezla stříbro a bronz pak Koláčková s Kuchařovou.