Krajské přebory staršího žactva a dospělých

 

Jakub Jančík krajským tenisovým přeborníkem v kategorii staršího žactva a Karolína Novotná krajskou přebornicí mezi ženami.

 

O víkendu proběhly krajské přebory starších žáků ve Frýdku Místku.

 

V soutěži se představilo hned 8 zástupců tenisového klubu TK PRECHEZA Přerov.

 

Nejlepší z přerovských Jakub Jančík zcela suverénním způsobem prošel celým turnajem, až ve finále ho potrápil jeho klubový kolega Vojtěch Navrátil, kterého Jančík nakonec porazil ve třech setech 6:4, 1:6 a 6:3 a stal se krajským přeborníkem.

 

Další z našich Vojtěch Navrátil se probojoval do finále, ve kterém podlehl tréninkovému kolegovi Jančíkovi.

 

Další z přerovských Matěj Vodák se probojoval ve dvouhře do osmifinále, Petr Neděla prošel úspěšně do druhého kola. Další z našich Alan Viznar, Martin Fromel a Filip Káňa zkončili před branami druhého kola.

 

Krajské přebory starších žaček proběhly ve Frýdlantu nad Ostravicí. V soutěži se představili 4 zástupkyně tenisového klubu TK PRECHEZA Přerov. Michaela Kuchařová se probojovala do čtvrtfinále, také Rozálie Dohnalová zkončila těsně před branami semifinále. Kateřina Látalová a Natálie Augustinová se probojovaly do osmifinále.

 

Ve čtyřhře Dohnalová s Kuchařovou přivezli bronzové medaile.

 

O víkendu také proběhly ve Valašském Meziřící krajské přebory babytenistů. Mezi děvčaty si stříbrnou medaili přivezla Marie Slaměníková a mezi chlapci byl nejlepší z našich Lukáš Krupa na 5.místě.

 

Také o víkendu proběhli krajské přebory žen a mužů. Ženské přebory se odehrály v Ostravě. Pět přerovských dorostenek bojovalo o cenné zkušenosti v ženské kategorii. Nejlepší z našich Karolína Novotná vybojovala titul krajského přeborníka. Další z našich Dagmar Janischová zkončila těsně před branami semifinále.Martina Kudelová se probojovala do čtvrtfinále a Barbora Koláčková do druhého kola.

 

Ve čtyřhře se dařilo přerovské Marii Mayerové a ta spolu s Goláňovou přivezli stříbrné medaile.

 

Všem úspěšným přerovským reprezentantům

 

Také se dařilo babytenistovi Jakubu Skácelovi, který si přivezl druhé místo z turnaje v Otrokovicích.

 

publikováno v kategorii