Mistrovské soutěže družstev - 1.utkání

 

Mladým tenistům začaly o víkendu první mistrovská utkání družstev. V průběhu května a června je čekají každý vikend mistrovské zápasy. Tenisový klub PRECHEZA Přerov má v soutěžích družstev celkem 11 týmů. V každém zápase se hrají 4 dvouhry chlapců, 2 dvouhry děvčat, 2 čtyřhry chlapců a 1 čtyřhra děvčat. Hrají na střídačku jednou venku a jednou doma.Na konci června se bude rozhodovat o postupech na Mistrovství republiky družstev v jednotlivých kategoriích. TK PRECHEZA Přerov má ambice na postup ve všech věkových kategoriích. V kategorii minitenisu ( děti 5 až 7 let), v kategorii babytenisu ( 8 a 9 let), ročníky 2005, mladší žáci, starší žáci a dorost.

 

 

 

O prvním květnovém víkendu proběhly mistrovské soutěže a domácí tenisté vstoupily do soutěže ve velkém stylu. V kategorii babytenis družstvo TK PRECHEZA Přerov „A“ porazilo TK HAVÍŘOV 8:2. Přerovští hráli ve složení Krupa Lukáš, Skácel Jakub, Krutil Tomáš, Huťková Valerie, Slaměníková Marie.

 

V kategorii mladšího žactva družstvo TK PRECHEZA PŘEROV „A“ porazilo TK DEZA Valašské Meziříčí „A“ 9:0. Přerovští nastoupili v sestavě Petr Kučera, Jan Zbořil, Augustinová Natálie, Linda Klimovičová, Filip Káňa a Šimon Myslivec.

 

TK PRECHEZA PŘEROV „B“ porazil TK DEZA Valašské Meziříčí 5:4. Naši hráli v sestavě Alan Víznar, Filip Vacula, Aneta Pavlištíková, Klaudie Huťková, Alexandr Zavadil, Libor Kondler, Věra Ghoubril.

 

V kategorii staršího žactva družstvo TK PRECHEZA Přerov „A“ porazilo TK ZAŠOVÁ „A“ 9:0.

 

Přerovští hráli ve složení Cyril Šlachta, Dominik Podsedník, Barbora Pokorná, Michaela Pokorná, Jakub Jančík, Vojtěch Navrátil. TK PRECHEZA Přerov „B“ porazilo Beskydský tenisový klub „A“ 6:3 a hráli v tomto složení: Jan Vacula, Petr Neděla, Rozálie Dohnalová, Simona Budinová, Matěj Vodák, Eduard Rybka.

 

V kategorii dorostu družstvo TK PRECHEZA Přerov „A“ (Radek Koudela, Martin Šimeček, Hana Pektorová, Barbora Koláčková, Michal Lušovský, Jakub Jančík) porazilo TK Slavia Orlová „A“ výsledkem 6:3. a TK PRECHEZA Přerov“B“ ( Jan Kondler, Vojtěch Navrátil, Alexandra Shchipakina, Simona Budinová, Matěj Vodák, Petr Neděla) porazilo T.T.C.Rožnov „A“ 6:3.

 

 

 

publikováno v kategorii