ZUBR CUP - MEZINÁRODNÍ TURNAJ ŽEN S DOTACÍ 25 000 USD

21.09.2020
27.09.2020
VDJVnRpQ_jpeg.jpg
sZhF4COw_jpeg.jpg
LPIbnAOY_jpeg.jpg
lgJc6LHA_jpeg.jpg
9kUwsE2A_jpeg.jpg
69MLfPUQ_jpeg.jpg

Odkaz na live stream: https://live.itftennis.com/en/live-streams/

 

 

Tenisový ZUBR CUP proběhne v Přerově již pošestnácté.

 

Již pošestnácté se uskuteční v Přerově mezinárodní tenisový turnaj žen kategorie ITF pod názvem ZUBR CUP o body do světového žebříčku WTA s dotací dvacepět tisíc amerických dolarů. Tradiční zápolení pořádá z pověření Českého tenisového svazu TK PRECHEZA Přerov a Sport Management,turnaj se odehraje na antukových dvorcích v Přerově v termínu od 21. do 27. září 2020.

Přerovské klání každoročně láká řadu nadějných českých tenistek, pro které je odrazovým můstkem do tenisového světa. V minulých letech turnaj pomohl řadě mladých a nadějných hráček. První vavříny zde získala před devíti lety Petra Kvitová vítězka grandslamových turnajů ve Wimbledonu 2011 a 2014. Úspěšnou kariéru do světa velkého tenisu zde nastartovaly Lucie Šafářová,Lucie Hradecká, Barbora Krejčíková, Karolína Muchová, Markéta Vondroušová nebo Karolína Plíšková. Na turnaji každoročně předvedou své umění naděje českého tenisu

Turnaj začíná v pondělí 21. září prvními zápasy kvalifikace, kde se představí celkem 32 hráček z celého světa. Hlavní soutěž bude rozehrána v úterý 22. září úvodními zápasy prvního kola ve dvouhře a čtyhře.

Hrací začátky jsou stanoveny od 10 hodin, vstup pro diváky je volný. Finále čtyřhry je na programu v sobotu dopoledne, turnaj vyvrcholí v neděli 16. června dopoledne finálovým zápasem ve dvouhře.