Mapa a itinerář

Tenisový klub sídlí přímo v tenisové hale, kterou najdete v severovýchodní okrajové části města Přerova v bezprostřední blízkosti levého břehu řeky Bečvy.

GPS: 49°27'26.826"N, 17°28'3.991"E

Jak se k nám dostanete

Významným orientačním bodem v těsné blízkosti klubu je přerovská nemocnice.

Tenis Přerov najdete na  mapy.cz

Podrobnější popis, jak se k nám dostanete:

Pokud vlastníte mapu Přerova a chcete se dostat automobilem až přímo k hale, NENECHEJTE se zmást sídlem společnosti - ulice U tenisu se ohýbá v ostrém oblouku zpět a příjezd automobilem z této ulice před tenisovou halu NENÍ fyzicky možný!

Město Přerov leží prakticky v ideálním středu Moravy. Je dobře přístupné především ze severojižního směru od Brna (nejlépe dojet po dálnici až do Olomouce a poté podle ukazatele na Přerov) i od Ostravy (Hranice na Moravě, Lipník nad Bečvou).

Přerov sám o sobě tvoří poměrně komplikovanou křižovatku 6 hlavních příjezdových tras a několika místních komunikací, které se paprskovitě rozbíhají všemi směry. Pokud přijíždíte do Přerova poprvé, vřele vám doporučujeme nejprve nastudovat příslušné mapy a níže uvedené příjezdové trasy.

Ať už přijíždíte z libovolného směru, musíte se dostat na kruhový objezd (dále jen "velký kruhový objezd" na horním obrázku je naznačen modrým kruhem), kde se kříží třída 17. listopadu, ulice Bratří Hovůrkových, Želátovská a Dvořákova. Popis příjezdových tras z různých směrů je uveden níže.

Jak se k nám dostanetež
Jediný orientační bod, který vám snad pomůže velký kruhový objezd identifikovat, je betonová fontána se šachovými figurkami (některé z nich leží) v jednom z přiléhajících nároží.

Jak z velkého kruhového objezdu:

Z velkého kruhového objezdu musíte sjet na ulici Dvořákovu (dopravní značení: Lipník nad Bečvou, Radslavice, Kozlovice).

Pokračujte cca 250 m po Dvořákově ulici stále dál ven z města, až po pravé straně uvidíte Meoptu (areál továrny s jednou vyšší budovou na nároží).

Silnice se začne zužovat a šikmo vlevo byste měli vidět roh nemocniční zdi (vypadá spíše jako zahrada (park) za zdí - v nárožní zdi je brána ze železných prutů).

Před nemocniční zdí odbočte doleva,
pokud odbočku přejedete, uvidíte po levé straně hlavní vjezd do nemocnice a napravo parkoviště před továrním plotem - opatrně se otočte a hned na konci nemocničního areálu zahněte vpravo.

Po cca 100 m areál nemocnice (máte ho po pravé ruce) končí - dejte se doleva (je to vlastně pokračování silnice, po které jedete), po cca 50 m uvidíte po pravé straně areál tenisové haly (přímo před vámi bude hotel Jana).

Jak se k nám dostanete

Pokud přesto zabloudíte, nezoufejte a zavolejte nám (+420 581 202 442 nebo +420 581 201 631), rádi Vás k nám navedeme!


Příjezd z pravého břehu Bečvy

od Prostějova, Olomouce a Ostravy

 • Uvědomte si, že jste na opačném břehu řeky Bečvy, váš první cíl musí být dostat se přes řeku (k dispozici jsou jen dva mosty) a zůstat na druhém břehu!
 • Orientujte se směrem na centrum, nemocnici nebo Bystřici pod Hostýnem.
  (Možné je také Brno, Uherské Hradiště, Kojetín ale pozor, platí jen pro orientaci na pravém břehu!)
 • Prakticky je jedno, přes který most přejedete, ve finále vždy dojedete na křižovatku ve tvaru písmene "T" (vy budete na nožičce) v obou případech odbočte doleva a dál ješte pořád rovně směr Bystřice pod Hostýnem.
 • Na trase narazíte na několik kruhových objezdů, předposlední z nich ústí do široké třídy 17. listopadu lemované po obou stranách vyššími paneláky na jejím konci je velký kruhový objezd.
 • POZOR zde opouštíte směr Bystřice pod Hostýnem!
  Na kruhovém objezdu odbočte vlevo (nebo-li 3. možný sjezd, 270°, 9 hodin) směr Lipník nad Bečvou (Radslavice, Kozlovice) a pokračujete podle výše uvedených pokynů.
Příjezd z levého břehu Bečvy

od Tovačova, Kojetína (Chropyně, Vyškova, Brna) a Horní Moštěnice (Kroměříž, Zlín)

 • Uvědomte si, že jste na správném břehu řeky Bečvy, v žádném případě nejezděte přes řeku a zůstaňte na tomto břehu! Orientujte se směrem na centrum, nemocnici nebo Bystřici pod Hostýnem.
 • Ve finále se opět dostanete na velký kruhový objezd. Z tohoto kruhového objezdu musíte sjet na ulici Dvořákovu (dopravní značení: Lipník nad Bečvou, Radslavice, Kozlovice) a pokračovat podle výše uvedených pokynů.
Příjezd z levého břehu Bečvy

od Bystřice pod Hostýnem

 • Na prvním (tj. velkém) kruhovém objezdu odbočte vpravo a pokračujete podle výše uvedených pokynů!