TENISTÉ TK PRECHEZA PŘEROV V KAT.DOROST ZCELA OVLÁDLI OBLASTNÍ PŘEBORY SEVEROMORAVSKÉ OBLASTI.MARTIN TREFNÝ A ALEXANDRA SILNÁ OBLASTNÍMI PŘEBORNÍKY.

 

V termínu 11.-13.2.2017 proběhl ve Valašském Meziříčí oblastní přebor Severomoravské oblasti v kategorii dorostenců. Hráči TK PRECHEZA PŘEROV úplně ovládli tuto soutěž. Do čtvrtfinále dvouhry se jich probojovalo sedm z osmi. Nejvíce se dařilo Martinu Trefnému ( TK PRECHEZA PŘEROV), který ve druhém kole porazil Damiána Galušku z Hradce nad Moravicí 6:1, 6:4, v osmifinále porazil Patrika Pavelku z Frýdku Místku, ve čtvrtfinále se potkal s klubovým a tréninkovým parťákem Dominikem Podsedníkem ( TK PRECHEZA PŘEROV), kterého porazil 6:4, 6:4, v semifinále se utkal o postup do finále s kamarádem Michalem Lušovským ( TK PRECHEZA PŘEROV) a zvítězil 7:6 a 6:2. Ve finále o celkové vítězství bojoval proti dalšímu kamarádovi Martin Šimeček( TK PRECHEZA PŘEROV), zvítězil 6:4,6:0 a do Přerova Martin Trefný přivezl titul oblastního přeborníka Severomoravské oblasti. Stříbro pak další přerovský hráč Martin Šimeček a bronz Michal Lušovský ( TK PRECHEZA PŘEROV). Roman Filo ( TK PRECHEZA PŘEROV) se probojoval do čtvrfinále, ve kterém podlehl nakonec stříbrnému Šimečkovi ( TK PRECHEZA PŘEROV).Další přerovský tenista Honza Lenoch se probojoval do čtvrtfinále, ve kterém podlehl nakonec bronzovému Lušovskému ( TK PRECHEZA PŘEROV).

 

Ve čtyřhře přivezli Honza Lenoch( TK PRECHEZA PŘEROV) a Roman Filo( TK PRECHEZA PŘEROV) stříbro. Bronzový skončil pár Šimeček – Lušovský oba TK PRECHEZA PŘEROV.

 

 

 

V termínu 11.-13.2.2017 proběhl ve Frýdlantu oblastní přebor Severomoravské oblasti dorostenek.

 

Děvčata tenisového klubu TK PRECHEZA PŘEROV skvěla reprezentovaly klub a přivezli zlato a bronz ze dvouhry a bronz ze čtyřhry. Nejvíce se dařilo Alexandře Silné, která do Přerova přivezla titul oblastní přeborník Severomoravské oblasti. Další z našich Petra Kučerová( TK PRECHEZA PŘEROV) přivezla do Přerova bronz. Rozálie Dohnalová a Barbora Koláčková obě TK PRECHEZA PŘEROV se probojovaly do čtvrfinále.