MEZISTÁTNÍ TENISOVÉ UTKÁNÍ POLSKO – MORAVA. Z tenisového klubu TK PRECHEZA PŘEROV bylo na toto utkání nominováno celkem devět nadějných tenistů a tenistek.

Utkání Morava - Polsko 2016
Uktání Polsko - Morava 2016
nástup družstev Polska a Moravy 2016

 

27.4.2016 se v polském Zabrze odehrálo utkání mezi Moravou a Polskem.

 

Přerovský klub TK PRECHEZA PŘEROV na tomto utkání reprezentovalo několik hráčů a hráček.

 

Utkání proběhlo ve všech věkových kategoriích. Každý hráč odehrál dvě dvouhry a jednu čtyřhru. V kategorii děvčata do 10 let přerovský tenis reprezentovaly Valerie Huťková a Marie Slaměníková. Obě hráčky předvedly mimořádné výkony. Obě své dvouhry vyhrály a také společně zvítězily ve čtyřhře. Družstvo Moravy porazilo Polsko 9:1.

 

V kategorii děvčata do 12 let přerovský tenis reprezentovaly Linda Klimovičová a Natali Švarcová. Tým Moravy zvítězil 9:1 a obě přerovské hráčky ve svých zápasech zvítězily.

 

K kategorii chlapců do 12 let reprezentoval družstvo Moravy Michael Glocman. Družstvo Moravy zvítězilo 10:0.

 

Družstvo Moravy hráček do 18 let reprezentovala přerovská Petra Kučerová, která jeden zápas vyhrála a druhý prohrála. Nakonec družstvo Moravy vyhrálo na score 4:4.

 

Družstvo Moravy hráčů do 18 let reprezentovaly 4 hráči z TK PRECHEZA PŘEROV Martin Šimeček, Michal Lušovský, Roman Filo a Jan Lenoch. Nakonec tohle družstvo zvítězilo 5:3.

Na smíku družstvo Moravy děvčat do 10 let. ( Michaela Svobodová, Marie Slaměníková, Vendula Valdmannová, Valerie Huťková) Na dalších dvou snímkách společné foto družstva Moravy a nástup obou družstev.