TENISOVÁ AKADEMIE PETRA HUŤKY, AKUNA CUP, AKUNA SHOW

26.06.2022
03.07.2022
AKUNA SHOW - VĚRA MARTINOVÁ
AKUNA SHOW - VAŠO PATEJDL, ANDREA ZIMÁNYIOVÁ
AKUNA SHOW - ŠÁRKA MARKOVÁ
AKUNA SHOW - PETR JANDA, MARTIN HRDINKA
AKUNA SHOW - MIREK PALEČEK
AKUNA SHOW - MILOŠ KNOR
AKUNA SHOW - MARTIN HRDINKA
AKUNA SHOW - LEONA MACHÁLKOVÁ
AKUNA SHOW - JARY TUAUBER
AKUNA SHOW - IVO JAHELKA
AKUNA SHOW - HELENA VONDRÁČKOVÁ, PETR MĚŘÍNSKÝ
AKUNA SHOW
AKUNA SHOW

 

ZNÁMÍ ČEŠTÍ A SLOVENŠTÍ UMĚLCI SE PŘEDSTAVÍ SPOLEČNÝM KONCERTEM AKUNA SHOW V NEDĚLI 26.6.2022 OD 17:00 HODIN NA NÁMĚSTÍ TGM V PŘEROVĚ

V neděli 26.6.2022 od 17:00 hodin proběhne na náměstí TGM v Přerově společný koncert AKUNA SHOW známých českých a slovenských umělců. Vstup je zcela zdarma. Na pódiu přerovského náměstí se představí Helena Vondráčková, Petr Janda, Petr Rychlý, Vašo Patejdl, Felix Slováček, Leona Machálková, Věra Martinová, Pavel Šporcl, Miloš Knor, Andrea Zimányiová, Mirek Paleček, Ivo Jahelka, Zuzana Gamboa, Martin Hrdinka, Pavel Nový, Šárka Marková, Jarda Tauber, Zdeněk Merta, Jakub Smolík a další.

Tímto koncertem AKUNA SHOW startuje pro tyto osobnosti týdenní tenisové soustředění Petra Huťky. V Přerově se v rámci tohoto týdne objeví jak osobnosti z umělecké branže, tak i bývalý špičkový sportovci, jako například hokejista Pavel Richter, olympionička v běžeckém lyžování Kateřina Neumannová a mnoho dalších. Od pondělí 27.6. do pátku 1.7.2022 budou probíhat dvoufázové tréninky v tenisovém areálu TK PRECHEZA Přerov  a na závěr proběhne v sobotu 2.7.2022 tenisový turnaj AKUNA CUP.

 

publish in cathegory