VALERIE HUŤKOVÁ KRAJSKOU PŘEBORNICÍ V TENISE

oblast_babytenis_2016_veselá-huťková
oblast_babytenis_2016 - veselá, Huťková, Valdmannová, Harajda
oblast_babytenis_2016

V sobotu 4.6. 2016 se na tenisových dvorcích TJ Zbrojovka Vsetín za pěkného, slunečného počasí odehrál oblastní přebor dívek v kategorii babytenis. Turnaje se zúčastnilo celkem 27 hráček. Nejdříve se hrálo ve skupinách a poté pavoukem hlavní soutěž a útěcha. Celkovou vítězkou a přebornicí SmTS pro rok 2016 se stala hráčka Huťková Valerie ( TK PRECHEZA PŘEROV), která ve finále porazila přerovskou spoluhráčku Barboru Veselou (TK PRECHEZA PŘEROV) 4:2. V zápase o třetí místo byla šťastnější havířovská hráčka Vendula Valdmannová, která až po boji v tiebreaku porazila Emu Harajda (TK Deza V.M.) 4:3.

V soutěži reprezentovalo Tenisový klub PRECHEZA PŘEROV celkem 6 hráček. Marie Slaměníková zvítězila ve své skupině, ale nakonec vybojovala 9.místo. Lucie Slaměníková ve své skupině vybojovala druhé místo a nakonec skončila celkově desátá. Galnorová vybojovala 16.příčku a Machačová si vybojovala 23.pozici.

Všem našim mladým tenistkám gratulujeme za skvělou reprezentaci klubu.