VALERIE HUŤKOVÁ KRAJSOU PŘEBORNICÍ V TENISE

Huťková, Slaměníková

O víkendu 30.-31.1.2016 se odehrál v Přerově krajský přebor v babytenise. Tenistky z TK PRECHEZA PŘEROV Valerie Huťková a Marie Slaměníková zcela ovládly tuto soutěž. Obě mladé talentované hráčky se probojovaly až do finále, kde se spolu utkaly o titul krajské přebornice. Valerie Huťková byla nakonec lepší a zvítězila výsledkem 4:0. Kategorie babytenis jsou hráčky do 9 let. V soutěži se představila také mladší sestra od Marie Slaměníkové, teprve sedmiletá Lucie Slaměníková a ta ve své skupině skončila druhá a v hlavní soutěži se probojovala do čtvrtfinále, ve kterém podlehla své starší sestře. Další z přerovských Adéla Galnorová ve své skupině vybojovala druhé místo a postoupila do hlavní soutěže, ve které nepostoupila z prvního kola. Děvčatům moc gratulujeme a holky makejte dál.