VÝSLEDKY ZÁŘÍ

 

JAN JERMÁŘ BRONZ Z MISTROVSTVÍ ČR MUŽŮ. V termínu 19.-23.8.2019 proběhlo Mistrovství ČR mužů, Jan Jermář společně s Jaroslavem Pospíšilem vybojovali bronz ve čtyřhře.

 

8.-10.9.2019 na „béčku“ mužů v Opavě vybojoval Jermář bronz ve dvouhře a stříbro ve čtyřhře. O týden později přidal ještě bronz ze čtyřhry v Orlové.

 

 

 

ALEXANDRA SILNÁ BRONZOVÁ NA MISTROVSTVÍ ČR ŽEN

 

V termínu 19.-23.8.2019 proběhlo Mistrovství ČR žen, Alexandra Silná vybojovala ve čtyřhře bronzovou medaili.

 

 

 

NAŠI MINITENISTÉ VYBOJOVALI V OSTRAVĚ DRUHÉ MÍSTO

 

V termínu 19.-23.8.2019 proběhlo Mistrovství ČR mužů a žen a v rámci mistrovství proběhl turnaj minitenisových družstev O pohár hejtmana Moravskoslezského kraje. Naši nejmenší hráči vybojovali stříbro. Hráli ve složení Nella Hybnerová, Ella Žídková, Linda Minarovičová, Adam Remeš pod taktovkou trenéra Tomáše Chytila.

 

 

 

DRUŽSTVO STARŠÍCH ŽÁKŮ VYBOJOVALO 4.MÍSTO NA MČR DRUŽSTEV

 

V termínu 29.8.-2.9.2019 se odehrálo v Rakovníku Mistrovství ČR družstev staršího žactva. Naše družstvo TK PRECHEZA PŘEROV vybojovalo 4.místo. Naše družstvo hrálo ve složení David Schwarc, Patrik Opluštil, Magdaléna Smékalová, Karolína Heiderová, Dominik Kubátko, Filip Vacula, Valerie Huťková, Jan Bako, Amélie Šmejkalová pod taktovkou Petra a Pavla Huťkových. Ve čtvrtfinále jsme porazili TK Olymp Praha 9:0, v semifinále TK PRECHEZA PŘEROV podlehl družstvu TK AGROFERT PROSTĚJOV 3:6. A v souboji o třetí místo jsme podlehli družstvu 1.ČLTK PRAHA 1:5. 

 

 

 

 

 

 

 

MINITENISTÉ TK PRECHEZA PŘEROV VYBOJOVALI POSTUP NA MISTROVSTVÍ ČR DRUŽSTEV

 

Poslední prázdninovou sobotu proběhlo v Přerově finále Severomoravské oblasti v baby a mini tenise družstev Memoriál Zdeňka Kocmana. Naši nejmenší tenisté nám udělali velkou radost, když všechny své zápasy vyhráli a skvělými výsledky si zaslouženě vybojovali postup na MČR družstev. Minitenisové družstvo TK PRECHEZA PŘEROV „A“ nastoupilo ve složení Linda Minarovičová, Adam Remeš, Nela Hybnerová a Ella Žídková pod taktovkou kapitána Tomáše Chytila. Minitenisové družstvo TK PRECHEZA PŘEROV „B“ vybojovali 7.místo a do zápasů nastoupili ve složení Štěpán Gavenda, Amálie Šubertová, Nicol Večerková a Kristián Šubert pod vedením kapitánky Sabiny Drábkové. V kategorii babytenisu jsme měli v zastoupení tři týmy. Babytenisové družstvo TK PRECHEZA PŘEROV“A“ vybojovalo nakonec bramborovou medaili a tým nastoupil ve složení Barbora Smékalová, Natálie Havelková, Tereza Pěnčíková, Natálie Skácelová a Martin Satrapa pod vedením kapitána a trenéra Marka Šuberta, „béčkové“ družstvo nastoupilo ve složení Eliška Plačková, Aneta Jahnová, Zuzana Kubalčíková, Emma Bělohoubková, Veronika Skálová pod vedením kapitána a trenéra Pavel Vrána a vybojovali 6.místo a družstvo „C“ nastoupilo ve složení Bára Lukášová, Sofie Skřečková a Alex Vrba a vybojovali 19.příčku.

 

 

 

MATĚJ POSPÍŠIL ZLATÝ VE FRÝDKU MÍSTKU

 

V termínu 22.-24.8.2019 proběhl ve Frýdku Místku turnaj mladších žáků. Matěj Pospíšil zvítězil ve čtyřhře.

 

 

 

VÁCLAV HRUBÝ BRONZOVÝ VE FRÝDKU MÍSTKU

 

V termínu 22.-24.8.2019 proběhl ve Frýdku Místku turnaj mladších žáků. Václav Hrubý vybojoval bronz ve dvouhře.

 

 

 

DVOJČATA JAN A DAVID RYBKOVI BRONZOVÍ V BRNĚ

 

V termínu 24.-26.8.2019 proběhl turnaj mladších žáků v Brně, dvojčata Rybkovi vybojovali bronz ve čtyřhře. Jan Rybka přidal ještě bronz ze dvouhry.

 

V termínu 14.-16.9.2019 proběhl turnaj mladších žáků v Ostravě. Jan Rybka přivezl do Přerova titul ze čtyřhry.

 

 

 

VOJTĚCH ŽAMPACH BRONZ V BRNĚ

 

V termínu 24.-26.8.2019 proběhl turnaj mladších žáků v Brně, Vojta Žampach vybojoval bronz ve dvouhře.

 

 

 

TOBIÁŠ HORSKÝ TITUL NA SK HAMR

 

V termínu 24.-26.8.2019 proběhl turnaj mladších žáků, Horský vybojoval titul ve čtyřhře.

 

V termínu 30.8.-2.9.2019 proběhl turnaj mladších žáků, Tobiáš Horský vybojoval bronz ve čtyřhře.

 

O dva dny později v Raškovicích vybojoval Horský titul ve dvouhře i ve čtyřhře.

 

Další titul ve čtyřhře přidal v Nehvizdech v termínu 14.-16.9.2019.

 

 

 

NIKOLA POSPÍŠILOVÁ ZLATO VE ZLÍNĚ

 

V termínu 7.-9.9.2019 proběhl turnaj mladších žákyň ve Zlíně. Nikola Pospíšilová zvítězila ve čtyřhře. O týden později přidala ve Svitavách bronz ze čtyřhry.

 

 

 

ADAM STEJKAL vybojoval na turnaji starších žáků v Havířově 27.-29.8.2019 1.místo ve čtyřhře.

 

 

 

ADAM PETRÁŠ na turnaji starších žáků v Krnově poslední srpnový víkend vybojoval 3.místo ve dvouhře.

 

 

 

LUKÁŠ KRUPA na turnaji starších žáků kategorie „B“ v Uherském Hradišti 7.-9.9.2019 přivezl do Přerova 3.místo ze čtyřhry. Ve dvouhře se probojoval mezi posledních osm hráčů.

 

 

 

TEREZA KRUTILOVÁ na turnaji starších žákyň v termínu 24.-26.8.2019 ve Zlíně vybojovala bronz ve dvouhře i ve čtyřhře. 31.8.-1.9.2019 ve Frýdlantu vybojovala titul ve dvouhře i ve čtyřhře. O týden později na „béčku“ v Otrokovicích vybojovala ve čtyřhře 2.místo.

 

 

 

ZUZKA MACHAČOVÁ na turnaji starších žákyň v Otrokovicích poslední srpnový víkend vybojovala bronz ve čtyřhře, o týden později v Uničově přidala další bronz ve čtyřhře.

 

 

 

VIKTORIE KUDĚLKOVÁ na turnaji stařších žaček poslední srpnový týden vybojovala stříbro ve dvouhře a titul ve čtyřhře. O týden později na „béčku“ přidala stříbro ve čtyřhře. Další turnaj v Pardubicích přidala dvě stříbra v Pardubicích.

 

 

 

MARTIN MACHALA bronzový ve dvouhře na „béčku“ dorostenců v Kroměříži 22.-25.8.2019.

 

 

 

PETR POZDENKOV bronzový ve čtyřhře na „béčku“ dorostenců v Kroměříži 22.-25.8.2019. O týden později přidal bronz ze dvouhry na „béčku“ v Uherském Hradišti.

 

 

 

ALAN VÍZNAR bronz ve dvouhře a stříbro ve čtyřhře ne turnaji dorostenců v Uničově 24.-26.8.2019.

 

 

 

MARTIN FROMEL stříbro ve čtyřhře ne turnaji dorostenců v Uničově 24.-26.8.2019.

 

 

 

FILIP VACULA bronz ve čtyřhře ne turnaji dorostenců v Uničově 24.-26.8.2019.

 

 

 

VIKTORIE WOJCIKOVÁ vybojovala na béčku dorostenek v Kroměříži 22.-25.8.2019 titul ve dvouhře. V kategorii žen 8.-11.9.2019 v Opavě vybojovala Wojciková bronz ve čtyřhře.

 

 

 

HUŤKOVÁ VALERIE zvítězila ve čtyřhře dorostenek v Šumperku 23.-25.8.2019.

 

 

 

HUŤKOVÁ KLAUDIE zvítězila ve dvouhře i ve čtyřhře dorostenek v Šumperku 23.-25.8.2019. Na dalším „béčku“ dorostenek v Uherském Hradišti 26.-28.8.2019 Klaudie vybojovala stříbro ve čtyřhře, o týden později na „béčku“ v Šumperku přivezla do Přerova bronz ze dvouhry a stříbro ze čtyřhry.

 

 

 

GABRIELA ŠKRABALOVÁ na turnaji dorostenek v Šumperku 23.-25.8.2019 přivezla do Přerova stříbro ze dvouhry i ze čtyřhry. O týden později na „béčku“ v Šumperku přivezla do Přerova stříbro ze dvouhry. Na dalším turnaji dorostenek v Opavě přivezla do Přerova dva tituly.

 

 

 

DAGMAR JUSKOVÁ vybojovala na turnaji dorostenek v Ostravě 7.-9.9.2019 bronz ve čtyřhře. O týden později přivezla z Prahy titul ze čtyřhry.

 

 

 

BARBORA KOLÁČKOVÁ na turnaji žen v Opavě 8.-11.9.2019 vybojovala bronz ve dvouhře a zlato ve čtyřhře. O týden později v Orlové přidala bronz ve dvouhře a zlato ve čtyřhře.